FK Kralice na Háné - SK Sulko Zábřeh

Předposledním 29. kolem pokračoval Krajský přebor Olomouckého kraje. Zábřežští fotbalisté odjeli na půdu Kralic a rozhodně chtěli ještě na konec utržit nějaké body a po posledním zápase na domácí půdě, kdy vyhráli 5:0 nechtěli fanoušky zklamat.

Před 120 diváky se představily tyto mužstva s jistou záchranou. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale ve 41. minutě šli do vedení domácí, když Toman fauloval soupeře v pokutovém území a byla nařízená penalta, které se ujal Martin Kováč a poslal míč do sítě hostí. První poločas tak skončil 1:0.

Zábřežští dokázali na toto zareagoval a sedm minut po začátku druhého poločasu vyrovnal Roman Puchr na 1:1. Další zajimavé akce byli k vidění na obou stranách, ale v 80.minutě přišel skrat právě jediného střelce Zábřeha Romana Puchra a po "šlapáku" na hráče Kralic uviděl červenou kartu od rozhodčího. Zábřeh tak dohrával o jednoho muže méně, ale i na straně domácího celku přišla změna v sestavě. Tři minuty před koncem zatáhl střelec Kralic Martin Kováč hráče Zábřeha a uviděl druhou žlutou kartu a zároveň i červenou a musel předčasně odejít do sprch a tak oba týmy hráli o jednoho muže méně a zápas skončil dělbou bodů za stavu 1:1.

Poslední 30. kolo odehrájí Zábřežští fotbalisté na půdě Hněvotína v sobotu 11. 6. zápas započne v 16:30 a odjezd autobusu od stadionu v Zábřeze je ve 14:45.