Fotbalisté absolvovali trio zápasů venku

Fotbalisty Zábřeha čekali tři zápasy venku. Nejprve bojovali v Želatovicích v sobotu 3. září. Do Želatovic zajížděli jako vedoucí tým po čtyřech kolech narozdíl od Želatovic, které na svém kontě neměli ani jeden bod a to samozřejmě chtěli změnit, což se jim povedlo. Rychle překvapili hráče Zábřeha a již ve 3. minutě se mohli domácí radovat.

Ve 36. minutě využili hosté ze Zábřeha chybu ve středu pole a vyrovnali na 1:1. Jenže dvě minuty později přišla hrozba od želatovických hráčů, kteří ji zužitkovali na 2:1. Ve druhém poločasu se také dlouho čekalo na gól a v 82. minutě ho vsítil na 3:1 Kovařík. Na konečných 4:1 upravil v 89. minutě Čtvrtníček.Zábřežští fotbalisté tak v sezóně obdržili první porážku.

Zábřežští předehrávku ve Velkých Losinách zvládli až na penalty

Ve středu 7.záři tento zápas a hlavně předehrávka 14. kola, byl soubojem favoritů této sezóny. Velké Losiny čtvrtý tým loňské sezóny přivítal zábřežské. Hráči Losin to neměli vůbec ze Zábřehem lehké, což potvrdila úvodní branka Antotnína Jakeše, který otevřel skóre ve 21. minutě.  Už to vypadalo, že tři body poputují do Zábřeha, ale toto zdání ukončil domácí Marek Žídek ve druhé minutě nastavení druhého poločasu a tak na řadu musely přijít penalty. Ty suveréně ovládli hráči zábřežského SK a zvítězili 3:0 na penalty.

Třetí zápas během sedmy dnů

To byl matč na půdě Hněvotína. Zábřeh se po dvou zápasech, kdy nedokázal vyhrát v základní hrací době chtěl znovu vrátit na vítěznou šňůru, což odnesl právě Hněvotín. Zápasové konto otevřela největší posila zábřežských Antonín Jakeš ve 24. minutě. Do dvou brankového vedení se dostal Zábřeh po vlastní brance hněvotínského Schinnecka ve 44. minutě. Brzké snížení ve druhém poločase vstřelil Albert Šrom v 53. minutě, ale klid v duši pro zábřežské aktéry vsítil o třináct minut později Roman Puchr a Zábřeh si tak odvezl po 90.minutách tři body domů