Fotbalisté Zábřeha ukončili sezónu v Hněvotíně

Poslední 30. kolo v Krajském přeboru pro Zábřeh se odehrálo na půdě Hněvotína. Cíl fotbalistů bylo 10.místo před tímto kolem.

Do sestavy se vrátil po zranění Lukáš Okleštěk a to bylo velkým překvapením.

Ten vnesl znovu pohodu do týmu a zábřežští bojovali o bod v tomto zápase.

Po bezbrankovém prvním poločase, který přinesl pár nepříjemných gólových situaci se otevřel gólový účet v 58. minutě. Bohužel pro hráče Zábřeha smolný gól do vlastní branky, když poslal míč do sítě Martin Lepka. Jenže hosté ze Zábřeha zápas nevzdali a bojovali až do konce, což přineslo kýžené ovoce. Dvě minuty před konce základní hrací doby vyrovnal na 1:1 Martin Lepka. Bohužel závěr utkání jim nevyšel a všechny tři body si připsal Hněvotín, když Lukáš Pagáč poslal vítězný míč do branky Tomana na 2:1.

Sestava Zábřeha:
Toman Lukáš - Marada Václav, Kapl Antonín, Král Ondřej, Němec Adam, Okleštěk Lukáš (K), Lukas Karel, Schwab Vojtěch, Hýbl Lukáš, Žanda Miroslav, Lepka Martin

12.06.2016   16:30 Velké Losiny - 1. HFK Olomouc     1:2

Zábřeh se tak v konečné tabulce umístil na 11.místě a to jeden bod za desátými Želatovicemi a devátou Mohelnici "B" na kterou ztratili dva body.