Malá kopaná má za sebou šesté kolo

Hráč Red Bullu(v červeném) v souboji s hráčem s FC Ombre

Zábřežská liga malé kopané pokračovala v první červnový pátek šestý kolem. V tomto kole byl k vidění šlágr celé soutěže mezi zatím neporaženými týmy tabulky a to Red Bullu a FC Ombre. Zápas započal v 18.30 hodin.

Od začátku byla k vidění menší nervozita z řady obou týmů, ale lépe se srovnali hráči Red Bullu a začali udávat tempo, které se postupně zvyšovali a hráči FC Ombre začali chybovat. Právě těchto chyb využil obhájce titulu Red Bull a po prvním poločase vedli 4:1. Vypadalo to, že zápas bude vyrovnaní, ale hned na začátku druhého poločasu dal rychlé góly Red Bull a za přispění osmi gólů od loňského krále střelců Lukáše Jedelského převálcoval Red Bull 14:2 FC Ombre.

Druhý zápas a vyrovnanější zápas se odehráli mezi mužstvy K2 Team a Brodway. Lépe v tomto zápase dopadl K2 Team, když svého soupeře po porazill 4:2. K vidění bylo několik skvělých zákroků.

Třetí zápas kola se bohužel pro diváky neodehrál z důvody nedostavení jednoho z týmů a tento zápas byl zkontumován.

Tabulku střelců vede se 17. góly na kontě Lukáš Jedelský, před Radimem Minářem a Tomášem Sládkem.

S konstatováním po šestém kole se stává půlmistrem Red Bull a má vykročeno mistrovskému hattricku.

POSLEDNÍ KOLO JARNÍ ČÁSTI
Poslední kolo jarní části v pátek 10.6 potěší diváky. Jelikož byly některé zápasy odloženy, bude k vidění hned sada pěti zápasů.