TJ Medlov - SK Sulko Zábřeh

Ilustrační foto

Zábřežští fotbalisté si v posledních zápasech dokázali vybojovat body proti Jeseníku, Dolanům, Litovli a proti Medlovu chtěli taktéž uspět.

Odjeli na zápas ne do Medlova, ale do Uničova, kde se zápas proti Medlovu uskutečnil.

Jejich snažení o cíl bodovat se nakonec po 90.minutách podařilo.

V prvním poločase viděli diváci nepřesnosti a opatrný zápas z obou stran. Nakonec první gól v první poločase vstřelili zábřežští, když po přihrávce Volka poslal míč do branky Medlova Puchr ve 43.minutě.

Druhý poločas kontrolovali hráči Zábřeh, ale v 78.minutě přišla chyba od Zábřeha, když nedokázali jeho hráči pohlídat Müllera a ten nikým nehlídaný vyslal míč do sítě Tomanovi svatyně. Ke konci zápasu se ještě snažili hosté ze Zábřeha prosadit a po Puchrově tyčce a hlaviček Volka a Lepky skončil zápas remízou 1:1.