Velký punkový večírek se v Zábřehu vydařil

zdroj: punkfloid.com, promo plakátZábřeh – Velká punk rocková slavnost se uskutečnila v kulturním domě a po 15 letech se do Zábřeha vrátil Fest Jak Pěst,ale také to byla oslava dospělosti zábřežské kapely Punk Floid a oslava čtyřicátých narozenin zpěváka Floutka a basáka Bowbella.

V sobotu 11. listopadu od 16:30 v Kulturním domě v Zábřehu započala  celou párty, která byla především o punkové hudbě a dobré zábavě, brněnská kapela Rabies. Po této dynamické kapele se objevili o hodinu později na jevišti kapelníci z The Fialky, jenž jsou známí díky písni Kapitán 77.

O půl sedmé přišli na řadu hudebníci z Houby, jenž jsou s domácím souborem spojeni díky společnému CD Split z roku 2010. Pořádnou nálož punkové hudby přivezli Volanti, kteří zahráli na své nástroje od 19:30. I tato kapela je spojená s oslavenci, protože od roku 2013 až po současnost koncertují na společných tour. A o hodinu později se konečně všichni dočkali hlavního bodu programu, kdy vystoupili  oslavenci ze Zábřeha Punk Floidi. „Dva punkfloiďáci Floutek a BowBell oslaví čtyřicátiny," uvedl basák Pavel Doležel před koncertem.

Po zábřežské kapele vystoupili Nežfaleš, Burani z N.J. a konečnou kapelou v kulturním dmbě bude Ilegality. Poté se celá akce přesunula do Klubu ve Zdi, kde vystoupil Záviš a po něm započala Punkotéka.