Zábřeh je na jaře bez porážky

Foto: archiv/vimetoChválkovice - Na jaře se odehrály tři kola z toho Zábřeh dvakrát vyhrál a jednou remizoval. Na posledy si výhru vydřel ve Chválkovicích. Zábřeh vstupoval do zápasu jako papírově silnější celek a také úvodní část zápasu tomu nasvědčovala.

Zábřeh dominoval úvodní půlhodinu a svého soupeře zaskočil hned ve druhé minutě kdy vsítil gól Jakeš. Na 0:2 zvyšoval po rohovém kopu přímou střelou Král a vypadalo to pro Zábřeh velmi dobře. Jenže ještě do konce poločasu dokázali domácí snížit na 1:2 po brance Žebroka.

Hostům úvod druhého poločasu nevyšel. Chválkovice udeřili vyrovnávacím gólem dvě minuty po zahajovacím hvizdu druhé poloviny, když se k míči dostal Mifka a poslal přesně míč do branky. Po tomto gólu byli Chválkovice blízko výhry během průběhu poločasu, ale naopak Zábřeh se dokázal prosadit. V 77. minutě se po standartní situaci dostal k míči Lepka, který vyslal střelu na přední tyč domácí branky.

Zábřeh tak před domácím zápasem, který se odehraje 2. dubna od 15:30 se Želatovicemi, zaostává o skóre za druhým celkem z Velkých Losin a o čtyři body za lídrem z Ústí.