Zábřeh v oslabení vyrovnal, ale ke konci inkasoval

V neděli 18. září přivítalo SK Sulko Zábřeh na domácí půdě vedoucí celek tabulky krajského přeboru Šternberk. V úvodním poločase zábřežští hráči nepředváděli výkon, který nám z úvodních zápasů ukazovali a chyby v obraně a velmi špatný důraz v soubojích vyústil ve 41. minutě v gól na 0:1 pro hosty, když se trefil Hustý.

Do druhého poločasu vstoupili domácí úplně stejným stylem hry a 13 minut od začátku poločasu obdrželi gól na 0:2, který po protiútoku dokázal vsítit Zifčák.

O sedm minut později přišla chyba Lepky, který při útoku zahrál úmyslně rukou a uviděl již druhou žlutou kartu a oslabil tým. Jenže to jakoby domácí tým nabudilo v 62. minutě se domácí dostali po útoku k autovému vhazování, které vyústilo v centr do vápna, kde míč prodloužil na volného Krále hostující obránce a Král se svými výstavními nůžkami dokázal prosadit na 1:2. Domácí dostali pod tlak hosty ihned po rozehrávce a postupným útokem se dostali k přímému volnému kopu z 18. metrů. Míč si postavil Lukáš Okleštěk, který přímo z místa faulu poslal míč do šibenice hostující branky a vyrovnal na 2:2.

Jenže tento stav domácí nedokázali udržet a obdrželi smolný gól, když jeden z hostujících hráčů posílal do středu vápna míč, kde ne úplně dobře trefil míč Vytřísal, ale míč nakonec letěl k levé tyčce branky Tomana. Ke konci se ještě roztrhla potyčka po faulu Oklešťka na hostujícího hráče. Rozhodčí nastavil čtyři minuty během kterých se již zajimavého nestalo a Zábřeh prohrál 2:3.