Zábřeh v posledním kole přestřílel Určice. Gólově uspěl brankář Toman

Určice - Poslední zápas letošní sezóny divákům v Určicích přinesl bezstarostný, přesto zajimavý průběh.Navíc oba měli své místo v tabulce jisté Zábřežští fotbalisté si odvezli tři body domů a skončil celkově třetí.

První poločas přinesl hned čtyři góly. Dvakrát šli hosté ze Zábřeha dovedení díky Jakešovi, ale pokaždé dokázali domácí Určice srovnat krok. Nejprve na 1:1 vyrovnal Mohelník a na 2:2 Kvapil.

Ve druhém poločase se ale rozjel Zábřeh ten vstřelil pět branek v řadě. Nejprve se prosadil Jakešm který zkompletoval hattrick. V 54. minutě z penalty skóroval Valenta. Na 5:2 zvýšil svým čtvrtým gólem Jakeš. O tři minuty později přesně po hodině hry přidal další branku Král. V 61. minutě nastoupil na hřiště brankářská jednička Lukáš Toman, ale tentokrát na pozici útočníka a tři minuty po střídání uzavřel gólový účet hostů. Za stavu 7:2 ale měli poslední slovo určický Halouzka, který dvěma góly upravil skóre na 7:4 pro Zábřeh.

V brance hostí se objevil Tomáš Kulíšek a nastoupili také všichni hráči z lavičky.

Zábřeh tak končí na třetím místě, což je oproti minulé sezóně veliký skok dopředu.

Zábřeh: Kulíšek – Marada, Němec, Volek (46. Schwab), Valenta – Žanda, Král (65. Jedelský), Okleštěk (46. Švéda), Lukas – Marek Sitta (61. Toman), Jakeš (79. Šincl). Trenér: Jaroslav Appl.