Zábřežská liga malé kopané - 2.kolo

Zábřežské liga malé kopané pokračovala 6.května druhým kolem v právě probíhajícím 35. ročníku.

Druhé kolo znovu divákům přineslo gólové hody. Jak v úvodním tak i ve druhém kole padlo dvaadvacet gólů.

Ve druhém kole se diváci mohly podívat na obhájce titulu Red Bull. Ti nastoupili proti týmu Santorini, který minule nedostal gól.

Zápas to pro obhájce titulu nebyl jednoduchý, protože tyto zápasy patří k nejvyhecovanějším, ale také nejatraktivnějším zápasům co může zábřežská liga nabídnout. Tento zápas rozhodl až druhý poločas, který ovládl právě obhájce titulu Red Bull v poměru 4:0. Branky vstřelili Jedelský, Král, Němec a Sládek.

K dalšími zápasu druhého kola se postavily týmy FC Ombre a HAK. FC Ombre si lehce poradilo se svým soupeře 9:2. Velkou zásluhu na tomto vítězství má nejlepší střelec týmu a ligy Radim Minář, který navázal na hattrick z prvního kola a v tomto zápase vstřelil branky hned čtyři a vévodí tabulce střelců. Další branky za Ombre vstřelili dvakrát Ohrablo a po jedné brance Majstršín, Žváček a jedním vlastní gólem i hráč Haku. Za HAK skórovali Jakeš a Šamšula.

O velmi zajimavý a dramatický zápas se postarali na konci kola Broadway s AS Revoluce, když se rozhodovalo až v samotném závěru tohoto duelu. Ještě v polovině druhé půle vedla Brodway 2:1 a měla další šance, která neproměnila a o vedení nakonec přišla, protože neustála závěrečný tlak AS Revoluce a podlehla 2:5 po brankách Němec, Pěnička(Brodway) - Puchr 2x, Balvín, Martínek, Ženatý. AS Revoluce si tak připsala tři body a vyšvihla se spolu s FC Ombre do čela tabulky. FC Ombre po dvou kolech vévodí jak celkové tabulce tak i tabulce střelců díky Radimu Minářovi.

7. HAK 2 0 0 2 2 : 17 0

Liga pokračuje třetím kolem v pátek 13.května na umělé trávě zábřežského stadionu od 18:30.