Zábřežská liga malé kopané - 4.kolo

I ve čtvrtém kole se odehráli pouze dva zápasy, ale k vidění znovu gólové hody.

Zápas mezi AS Revoluce proti FC Ombre bylo odloženo a náhradní termín je v pátek 27. května

V tomto kole měl volno tým Broadway. K prvnímu zápasu nastoupily týmy Santorini a K2 Team. Tyto týmy se moc dobře znají a tak jejich zápasy jsou vždy vyrovnané a toto bylo předpokladem i pro tento zápas čtvrtého kola.

Jenže v tomto zápase mělo navrch herně i výsledkově Santorini, které po poločase vedlo 4:1. Ve druhém zápase rychle snížil K2 Team, ale na tříbodovém zisku Santorini se nic nezměnilo a vyhrálo 7:2 po podílení Jaroslava Appla a Marka Vyboštoka, kteří vstřelili hattrick a ještě jedním gólem upevnil sedmigólové vítězství Knižátek. U K2 Teamu vstřelili branky Daniel a Němec.

Ve druhém zápasu dne se potkali týmy HAK a obhájce titulu Red Bull. Zápas vyzněl jednoznače pro zkušený tým Red Bullu. První poločas tomu sice moc nenaznačoval protože skončil 0:2 pro Red Bull, ale ve druhém poločasu určoval velkém gólové tempo a Red Bull vyhrál v poměru 6:0 na HAKem po hattricku Jedelského, dva góly vsítil Hajtmar a jeden přidal Šafář. Red Bull se tak dostává do vedení v neúplné tabulce ZLMK

7. HAK 3 0 0 3 2 : 23 0

Tabulce střelců vévodí stále Radim Minář z FC Ombre a jeho desíti góly, ale na záda se mu sápá Lukáš Jedelský z Red Bullu.

Co uvidíme v 5.kole?
Uvidíme klasické tři zápasy, ale z pátého kola pouze dva zápasy a to Red Bull proti K2 Teamu a Brodway s HAKem. V dohrávce čtvrtého kola uvidíme AS Revoluci s FC Ombre.
Zápas pátého kola mezi Santorini a FC Ombre je odložen.