Zábřežská liga malé kopané pokračovala 9. a 10. kolem

Zábřežská liga malé kopané pokračovala v pátek 16. září 9. kolem a v pátek 23. září 10. kolem. V devátém kole jsme mohli vidět tři zápasy. V tomto kole byl k vidění souboj Red Bullu a Santorini a zápas dopadl úplně stejně jako v jarní části a to vysledkem 4:0 pro úřadujícího mistra Red Bull. V dalším zápase mohli diváci vidět hodně kvalitní malou kopanou, kde se potkali FC Ombre a HAK. V prvním poločase byli k vidění tři góly, které vsítili hráči FC Ombre. Druhý poločas byl na góly bohatší a to o 10 víc. Zápas skončil celkově 9:4 pro FC Ombre. V zápase ještě byly uděleny dvě červené karty za vzájemnou potyčku. V posledním zápase kola zvítězil tým AS Revoluce 5:1 nad Broadway.

V pátek 23. září se odehráli pouze dva zápasy, protože Red Bull využil možnost si odložit zápas. Tím se naskytla možnost pro FC OMBRE, které se v případě výhry nad týmem BROADWAY mohlo posunout do čela tabulky. Oba týmy nastoupily do zápasu pouze se čtyřmi hráči v poli a více prostoru svědčilo FC OMBRE. To šlo rychle do vedení 3:0, ale BROADWAY se stejně rychle dostala na rozdíl jediného gólu. Pak už ale trefovali zařízení hlavně hráči FC OMBRE a nakonec zvítězili dvouciferným výsledkem. Čtyři góly dal Tomáš Horký a díky hattricku se do čela tabulky střelců dostal Radim Minář.
Po prvním bodech dnes sahali hráči týmu HAK. Ještě sedm minut před koncem drželi nerozohdný stav v zápase s K2 TEAM. Ještě i po obdržené třetí brance neskládali zbraně a Tonda Jakeš nastřelil břevno. Rozhodující byla až čtvrtá branka v závěru utkání, kterou vstřelil David Kondler a završil tak svůj hattrick. HAK si tak na první body musí počkat, každopádně pokud bude hrát jako dnes, tak se jich určitě dočká.