Zábřežská malá kopaná má za sebou jarní část

Zábřežská liga malé kopané má jarní část 35, ročníku ukonce. První sedm kol v jarní části přineslo gólové hody a diváci se měli na co koukat. Gólů i gólových šancí bylo vždy mnoho.
Poslední kolo jarní části se odehrálo v pátek 10. června. Tři zápasy sedmého kola, ale také dvě dohrávky mohli diváci, kteří zabrouzdali k umělé trávě Městského stadionu vidět od 18:30 a poslední zápas měl započat až ve 20:30.

První zápasy posledního pátku jarní části započaly mezi Red Bullem a Broadway a divácí mohli vidět velké gesto od půlmistra Red Bullu, který zareagoval na početní nevýhodu soupeře, který měl jen čtyři hráče do pole a taktéž tak hrál a na výsledek to nemělo žádný podstatný vliv. Red Bull potvrdil svoji dominanci v lize a po půli vedl 5:1. Ve druhé části přidala Broadway dva góly a Red Bull šest a celkově vyhrál 11:3 a do druhé částí ligy půjde s titulem půlmistra.

Další zápas se odehrál mezi Santorini a FC Ombre. Tento zápas byl podstatně vyrovnanější a to díky skvělým brankářským zákrokům a je co vychvalovat, protože v tomto zápase museli zneškodnit několi nebezpečných šancí, které mířili na jejich branky. Tuto vyrovnanost také potvrdil výsledek po první půly, která skončila 2:1 pro Santorini. Ve druhém poločase se s góly roztrhl pytel a do poslední minuty se bojovalo o vítězství, které nakonec urvalo pro sebe FC Ombre, které s jedinou ztrátou skončilo v jarní části druhé.

Druhý zápas sedmého kola měla odehrát AS Revoluce s K2 Teamem, ale Revoluce se nesešla a tak dostala kontumaci a K2 Team si připsal tři body a skóre 5:0.

Poslední zápas kola byl souboj mezi Santorini a HAKem. Santorini první poločas vyhrála o tři góly a ve druhém poločase se museli bránit náporu a nakonec si uhájila vítězství 4:3.

Poslední zápas dne  byla dohrávka mezi K2 Teamem a HAKem. Zápas skončil jednoznačným výsledkem 8:2.

Takhle skončily poslední zápasy jarných sedmi kol. A jak vlastně dopadla jarní tabulka?

1. Jedelský Lukáš RED BULL 21

2. Minář Radim FC OMBRE 16