SK SULKO Zábřeh - FK Jeseník

V neděli 17.dubna pokračoval Krajský přebor 22.kole ve kterém se na Městském stadioně v Zábřeze proti sobě postavili domácí SULKO Zábřeh a hostující FK Jeseník.

Jeseník vstupoval do utkání jako favorit, jelikož v tabulce okupuje první místo. Zápas skončil 2:2.

Do zápasu zápasu lépe vstoupili hosté, kteří domácí tým dostali pod tlak. Ve 12.minutě vyústil tlak gólem na 0:1, který vsítil Lukáš Woitek. Tento gól nakopl hosty a ti se dále snažili dobýt branku Lukáše Tomana, který zábřežský tým držel neuvěřitelnými zákroky. Po několika šancí hostí se dostali ve 22.minutě do protiútoku domácí. V pokutovém území se v souboji jeden na jednoho ocitly zábřežský hráč a jesenický hráč a po ruce hostujícího hráče hvízdl hlavní rozhodčí do píšťalky a ukázal na pokutový puntík. K penaltě se postavil Karel Lukas, který poslal míč do protipohybu jesenického brankáře a vyrovnal na 1:1. Jenže radost zábřežských překazil ve 31.minutě David Macura, který se ocitl osamocený před brankou Zábřeh a nekompromisně poslal míč do sítě na 1:2. Takto skončil první poločas.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s větší vervou a celý poločas vytvářeli tlak na jesenické hráče, kteří měli problém s jejich napadáním a tvořili chyby. V 68.minutě se znovu mohl zábřežský stadion znovu rozjásat díky Martinu Lepkovi, který dokázal vyrovnat na 2:2. Do 90.minuty mohli diváci vidět ještě několik gólových situací, které nebyli proměněny a zápas skončil remízou.