Tři zápasy tři výhry, úvod jako z pohádky

Domácí fotbalisté začali úvod krajského přeboru na výbornou. Nejprve přemohli ve venkovním zápase Medlov v poměru 2:1 a o týden později na domácí půdě vyprovodili Lutín také v poměru 2:1.

Na tyto zápasy chtěli navázat na půdě Kralic na Hané, kde se potkali sestavy skoro totožné z loňského ročníku a vloni se tyto mužstva zde dělili o body.

Na tento zápas se přišlo podívat 110 diváků.

Začátek utkání však herní dominanci našeho mužstva nenasvědčoval.

Po pár minutách se totiž Kralice dostaly do dvou dobrých příležitostí a hlavně Nečasova střela zpoza vápna měla gólové parametry a pořádně brankáře Tomana protáhla.
Poté však už začali úřadovat hosté. Ve dvou velkých šancích se objevil Žanda. Při první příležitosti mířil hlavičkou těsně nad, při té druhé jen těsně nedosáhl v pokutovém území na výbornou kolmici od Oklešťka.
Kralice do poločasu zahrozily opět jen dalekonosnou střelou od Neorala, Toman však neměl se střelou problémy.

To druhý poločas už góly přinesl. Nejprve v 63. minutě Karel Lukas dostal míč za záda domácího brankáře a o sedm minut později přesprintoval Jakeš u čáry krajního obránce Kralic a centr našel Žandu. Ten byl sice tísněný obránci, ale míč z jednoho metru doklepl bez problémů do brány.

V dalším průběhu utkání již výraznější šance k vidění nebyli a tak si odvezl Zábřeh domů tři body.

15 Dolany 2 0 0 2 1:6 0 0 0

Další zápas odehrají fotbalisté Zábřeha na domácí půdě 28. srpna od 16:30. PŘIJĎTE PODPOŘIT ZÁBŘEH V BOJI S CHVÁLKOVICEMI.