Zábřežská liga malé kopané - 5.kolo

V pátek 27. května se odehrálo 5.kolo Zábřežské ligy malé kopané. V tomto kole se odehráli dva zápasy, jeden byl odložen a k vidění byla také dohrávka čtvrtého kola. Doposud byla k vidění v každém kole gólová smržť a tak diváci se měli na co těšit.

Začneme dohrávkou čtvrtého kola ve které se proti sobě postavili týmy FC Ombre a AS Revoluce. FC Ombre zatím neztratilo ani bod a o tento status ho chtěla připravit Revoluce. Zápas byl vyrovnaný a po prvním poločase to bylo 1:2 pro Ombre. Stav se ve druhém poločase změnil jen jednou a tak FC Ombre po dvou brankách svého nejlepšího střelce Mináře a Žandy zvítězil 3:1.

Páté kolo se ale neodehrálo celé. Na žádost Santorini se odložil zápas Santorini s FC Ombre. Zápas pátého kola mezi Broadway a HAK byl zápas dvou prozatím nebodujících celků. Z toho duelu si odnesli tříbodový zisk hráči Broadwaye po brankách Bittnera, Doubravy a dvou gólů Pěničky 4:1. Jediný gól HAKU vstřelil Hýbl.

Druhý zápas tohoto kola měl jednoznačný průběh. Proti sobě nastoupil obhájce titulu Red Bull a K2 Team. V prvním poločase padlo šest gólů a všechny vsítil Tomáš Sládek z Red Bullu. Ve druhém poločase padlo ještě více branek a Red Bull převálcoval K2 Team 14:1 Zbylé branky Red Bullu vstřelili po dvou brankách Janíček, Jedelský a po jedné Rattay, Král a Hajtmar. Jedinou branku poraženého týmu vstřelil Teffert.

Jak již bylo psáno o góly není v této lize strach vždyť za 13 zápasů padlo 106 branek a to znamená 8,1 gólů na zápas.

Jak  vypadá tabulka po 5. neúplných kolech?

Příští kolo

V příštím kole v pátek 3.6 bude k vidění opravdu zajimavý souboj dvou neporažených týmů v tomto ročníku a to Red Bullu a FC Ombre, který začíná v 18:30. Stejně tak započne zápas mezi týmy K2 Team a Broadway. V 19:30 se odehraje poslední zápas dne mezi třetím Santorini a čtvrtou AS Revolucí.