Zajimavé akce již v předprodeji

Zábřeh – V roce 2016 jsme mohli navštívit plno zajimavích kulturních akcí, jenže ten pomalu končí a za dveřmi už čeká následující rok 2017. Zábřežský kulturní dům si již připravil do předprodeje několik akcí, které proběhnou v příštích měsících. Hned v úvodních dvou měsících nás čekají koncertní i divadelní představení, Riflový bál nebo ples města Zábřeha.

 

První akcí na kterou si můžete zakoupit lístky je koncert Františka Nedvěda s nímž vystoupí také kapela TIE BREAK jenž vystupuje ve složení Petr Kocman, Milan Plechatý, Jarda Petrásek a Vojta Nedvěd. Po velkém sále kulturního domu budou znít nejlepší písně z dosavadních alb bratří Nedvědů. Koncert započne v 19 hodin.

O dva dny později proběhne Dětský karneval s názvem Zpíváme a tančíme s Míšou. Devatesátiminutová show započne v 16 hodin a vstupné je 110 Kč. Karneval pobaví nejen děti, ale i jejich rodičovský doprovod.

Poslední prozatím avizovanou akcí je již tradiční Riflový bál. Poslední lednovou sobotu si přijďte užít atmosféru písní, které pro vás zahraje kapela revivalového směru Lucie revival. Tato kapela zahraje písně jako jsou Amerika, Černí Andělé a další. Ale nejen tato kapela vystoupí. Na programu bude taky hudební skupina Velvet Gang, která vám zahraje největší hity současných českých i světových hvězd popmusic. Užít si také budete moci světelnou show, tanec flamenco. Vstupné je 200 Kč.

 

Únor zahájí Havelka

I únor bude nabitý koncerty, divadlem i plesem.

V pátek 10. února vystoupí se svojí Melody Makers Ondřej Havelka. Od 19 hodin započne jejich nový program Bude to jinak! Vstupné je 390, 440 a 490 Kč. Pestrou škálu skladeb od hollywoodských muzikálů až po swingové písně si přijdťe poslechnout do velkého sálu Kulturního domu v Zábřeze.

 

Vlčí srdce tour zahájí kapela Jelen v Zábřeze

Ano, právě zábřežský kulturák bude hostit první koncert Vlčí srdce tour kapely Jelen, která se dokázala dostat z pozice nováčka do podvědomí mnoha lidí. Ve čtvrtek 16. února zavítá nejen kapela Jelen okolo frontmana Jindry Poláka do Zábřeha, ale přizve si na to i hosty, písničkářku Kateřinu Marii Tichou a objev hudebního dění Davida Stypku s jeho kapelou BandJeez. Lístky na tento koncert stojí v předprodeji 360 Kč a na místě 450 Kč.

 

O dva dny později tedy v sobotu 18. února proběhne tradiční Reprezentační ples města Zábřeha. Ve velkém sále zábřežského kulturáku se budou od 19:30 mísit taneční melody různých hudebných žánrů. Vstupné na tento ples je 450 Kč ve kterém je započteno také občerstvení, které proběhne formou švédských stolů. Na plese vystoupí Smyčcový komorní orchestr, Moravia Big Band a Velvet Gang.

V neděli 19. února proběhne taneční odpoledne s dechovou hudbou, kterou zahraje Šohajka z Dolních Bojanovic.

 

Únorové divadelní představení s názvem Smolíkovi. Divadelní hru, která je motivovaná maďarským animovaným seriálem si pro vás připravilo Studio dva Praha. V kulturním domě započne pořad v pondělí 20. února od 19 hodin. V této hře vystoupí herci: EVA HOLUBOVÁ, BOB KLEPL, JANA STRYKOVÁ, Václav Jílek / Jan Meduna, Jiří Ployhar, Radim Madeja a Michaela Váňová / Eliška Hanušová. Vstupné je 340 a 380 Kč.

 

Posledním prozatím avizovaným vystoupením v únoru je recitál známého herce a písničkáře Jiřího Schmitzera. Recitál započne ve čtvrtek 23. února v 19 hodin. Lístky v předprodeji stojí 190 Kč na místě poté 240 Kč.

 

Předprodej březen až červen.

Další měsíce prozatím mají naplánováno pár akcí, které vám přinášíme v krátké souhrnu:

4.3 – Duo Jamaha

5.3 – Divadlo Járy Cimrmana

30.3 – Marie Rottrová a skupina Neřež

19.4 – Vše o mužích

12.5 – Jiří Kolbaba

11.6 – Jaroslav Svěcený